На Черкащині закриють дві школи, ще п’ять – залишаться без старших класів

31 березня 2016, 16:30

школа

Рішення про оптимізацію мережі навчальних закладів прийняла 30 березня сесія Корсунь-Шевченківської районної ради. З 27 липня буде закрита школа у Виграєві, оскільки там навчається тільки 6 дітей у початковій ланці. Їх, як і решту учнів, довозитимуть шкільним автобусом до сусідньої Моринської школи, інформує Черкаський край.

Історія Виграївської школи налічує понад 100 років, приміщення добротне і розташоване у мальовничому місці на узліссі. Надійшла пропозиція від Всеукраїнської екологічної ліги взяти його в оренду та влаштувати тут екологічний табір для школярів. Таким чином не залишаться без роботи місцеві вчителі.

Дійшло й до закриття Комарівської школи, де зараз навчається 13 дітей, а затрати на утримання типового капітального приміщення занадто великі. Відділ освіти пропонував закрити й Кіровську школу, однак депутати підтримали пропозицію президії районної ради залишити в цьому селі початкову ланку освіти, так само як зберегти без реорганізації школи у Сухинах та Драбівці ( тут у 10 та 11 класах лише по 3 учні). Ще п’ять загальноосвітніх шкіл понижено у ступені (простіше кажучи, залишаться дошкільна ланка та 1-9 класи).

Коментарі

Вгору