На Черкащині вже два випадки отруєння грибами, один – летальний

19 серпня 2017, 11:53
У с. Мошнах, Черкаського району зафіксовано смертельний випадок отруєння грибами. Пов’язаний він із вживанням відварених грибів-зонтиків. Про це повідомляє Черкаський лабораторний центр Мінохорони здоров'я України, пише "Черкаський край".

Другий випадок отруєння неїстівними грибами— у с. Дубіївці, Черкаського району. Через сироїжки, відварені та смажені. Вочевидь, потерпілий, збираючи гриби біля села, переплутав сироїжки з блідою поганкою. Зараз хворий перебуває на лікуванні у райлікарні, до якої він звернувся після появи перших ознак захворювання (нудота, блювота, діарея).

- Симптоми отруєння грибами – нудота, блювота, біль у животі, пронос, з’являються через 1-4 години залежно від виду грибів, віку та стану здоров’я потерпілого, від кількості з’їдених грибів, нагадують медики. - Смерть може настати через 5-10 днів. При перших ознаках отруєння необхідно викликати швидку медичну допомогу, а до її приїзду – промити шлунок. І радять: гриби, навіть їстівні, несуть небезпеку, вони не є продуктом першої життєвої необхідності, без них можна обійтися, без них можна прожити.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Cocos :

Последнее предложение – в точку! Ну на кой вам дамы и господа сей головняк! Риск, гадание….

Вгору