На Черкащині визначали кращого дільничного інспектора міліції (фото)

03 липня 2014, 09:39

Днями в Управлінні МВС України в Черкаській області завершився ІІ етап конкурсу з визначення кращого за професією серед дільничних інспекторів міліції. Почесне звання кращого дільничного Черкаської області здобув представник Придніпровського райвідділу міліції.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Загалом в конкурсі взяло участь 23 співробітника міліції, які представляли кожен район Черкаської області. Конкурсанти ретельно підготувалися до участі в змаганнях та намагалися максимально продемонструвати свої професійні вміння та навички.

 Конкурс проходив у кілька етапів. Спочатку дільничні інспектори показали свої знання з функціональної та службової підготовки. Після чого вони змагалися на вміння влучно стріляти з пістолета «Макарова». На завершення, кандидати продемонстрували свої вміння з фізичної підготовки. Правоохоронці підтягувалися на перекладені, бігали крос на швидкість та продемонстрували рівнем володіння прийомами рукопашного бою.

За кожен етап конкурсант отримував певну кількість балів, сума яких на завершенні конкурсу і визначила переможця змагань. Кращим з кращих став дільничний інспектор міліції Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області Олексій Грицай. Друге місце посів дільничний інспектор Звенигородського РВ УМВС Сергій Олійник, а третє - дільничний інспектор Канівського МВ УМВС Андрій Шиш.

Однак на цьому змагання для переможця не закінчуються – йому випала честь представляти Черкаську область на Всеукраїнському конкурсі«Кращий за професією серед дільничних інспекторів міліції України».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору