На Черкащині вирішать питання із забрудненням річки Шполка

28 березня 2017, 19:52

За п’ять останніх років шполяни практично звикли до неприємного смороду, який постійно турбував містян, коли вони проходили містком біля Шполянського районного суду. Все – через стічні води із багатоповерхівок по вулицях Соборній, Кавказській, Таранця, які весь цей період забруднювали головну водну артерію міста – річку Шполка, повідомляє Шполянська міська рада.

Шполянська міська рада впритул взялася за вирішення цієї проблеми ще минулого року. За словами міського голови Сергія Кравченка, для вирішення цієї проблеми працівники КП «Комунальник-сервіс» провели обстеження каналізаційної системи багатоквартирних будинків та виявили, що вигрібні ями цих каналізацій не герметизовані, що і призводило до протікання нечистот у річку.

- Потрапляння рідких нечистот до русла річки Шполка – задавнена проблема, яка турбувала не лише містян, а й нас, як виконавчий орган міської ради, адже за цим питанням стояла екологічна безпека міста. Вирішення цього питання – було одним із головних питань, які ми ставили собі на повістку дня ще з перших днів роботи нової команди. Для виходу із цієї ситуації із бюджету міста виділено кошти на поточний ремонт вигрібних ям, а між мешканцями цих будинків і КП «Комунальник-сервіс» укладено договори на вивезення рідких нечистот, - зазначив Сергій Кравченко.

Наразі повністю вирішено проблему із несанкціонованим потраплянням нечистот у річку Шполка по вулицям Кавказській та Таранця. Що ж стосується вулиці Соборна – роботи проводяться та будуть вирішені найближчим часом.

- Я думаю, що за місяць ми зможемо з впевненістю поставити крапку у цьому питанні, - запевнив міський голова.

Вгору