На Черкащині вночі пограбували магазини керівника районної “Свободи”

24 квітня 2014, 13:05

В ніч на 23 квітня в місті Шпола на Черкащині невідомі пограбували два магазини голови районної організації "Свобода" В'ячеслава Кишінька. Приміщення розташовані в різних кінцях міста. Забрали побутову техніку, гроші і картки поповнення рахунків. Сусідські магазини злочинці не чіпали, повідомив Gazeta.ua Кишінько.

- Це трапилося десь о третій ночі. Мені вранці подзвонила продавщиця і міліція, що зрізані замки. Їх не знайшли. Магазин розташований поряд із приміщенням суду. Буквально за метрів десять. Але ні охоронець, ні мешканці навколишніх будинків нічого не чули й не бачили. Із магазину зникла мікрохвильова піч, два чайники і два десятки карток поповнення рахунків "Київстар" і "МТС". Кожна на 40 гривень. Забрали з каси всі гроші, там було близько тисячі гривень. Розкидали ящики з товаром, - розповів В'ячеслав Кишінько.

Невдовзі повідомили, що погромлений ще один магазин Кишінька, який розташований на центральному базарі.

- Там так само зрізані замки. Забрали лише гроші, їх там було не більше 100 гривень. Потрощили й розкидали товар. Міліціонери кажуть, що "працювало" кілька осіб. Тут не встигли більше забрати, очевидно, їх хтось злякав. Міліція відкрила кримінальне провадження щодо "крадіжки з проникненням". Слідчі кажуть, що це пов'язане з моєю громадською діяльністю. В нас же містечко невеличке. Всі одне одного знають. Я ще є і є депутатом міської ради. Неодноразово голосував проти незаконних рішень щодо земельних питань і виділення грошей без тендерів, - сказав "свободівець.

Поділитись

Коментарі

Вгору