На Черкащині відсутні проблемні ділянки на дорогах, – ДСНС

20 грудня 2017, 13:52

Станом на 9-ту годину ранку 20 грудня, проблемні ділянки доріг на території області були відсутні.  Залишався ускладненим рух автотранспорту ділянкою міжнародної автодороги М-05 Київ-Одеса на території Ставищанського району Київської області в районі села Сніжне та на кордоні із Жашківським районом Черкаської області. Про це повідомляє речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

На місці події по наданню допомоги громадянам щодо вивільнення великовагового автотранспорту із затору на території Київської області працювали мобільна оперативна група Управління та техніка і особовий склад двох пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС. Також додатково залучили 1 автомобіль на шасі «Урал» аварійно-рятувального загону спецпризначення з міста Кропивницький та 1 автомобіль на шасі «КАМАЗ» від 3-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС, з села Жеребкове, Ананьївського району, Одеської області. 

Рятувальниками надано допомогу 182 особам, вивільнено 111 автотранспортних засобів.

Для регулювання та обмеження руху великовагового автотранспорту на даній автодорозі працюють 3 екіпажі патрульно-постової служби з Жашківського, Уманського районів та м. Умань.

Також організована взаємодія із Жашківським автодором та органами влади Жашківського району.
Упродовж доби на проблемних ділянках автодороги працювало 6 одиниць техніки та 6 осіб Жашківської філії Уманської ДЕД. 

На випадок ускладнення ситуації в резерві знаходяться 19 одиниць важкої техніки підвищеної прохідності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору