На Черкащині відновлюють військову частину (фото, відео)

25 листопада 2014, 16:03

1

Повітряні сили України розпочали відновлення колишньої військової частини на Золотоніщині.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

Наразі не відомо, чи буде розташована там нова частина протиповітряної оборони, чи це буде лише комендатура. У Золотоноші до 2012 року базувався один з найкращих на пострадянському просторі 108 зенітно-ракетний полк. Нині тут тривають активні відновлювальні роботи всієї необхідної інфраструктури.

2

Закаляйте здоровье и силу духа вместе с нами. Программы тренеровок, здоровое питание, а также воркаут упражнения для начинающих.

3

Активну допомогу військовим у проведенні необхідних робіт крім місцевих органів влади надають також і рятувальники. На прохання керівництва військового підрозділу на об’єкті працює колінчастий підіймач аварійно-рятувального загону спецпризначення та розрахунок фахівців Управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

4

Керівник команди відновлення Микола Орленко переконаний, що поставлене завдання у визначені терміни буде виконане: «Я служив у цій частині до останнього дня її існування, займався питаннями її розформування. Так сталася доля, що сьогодні я повернувся до рідного підрозділу із завданням його відновлення. Минуло більше двох років як звідси пішли останні військові, та на щастя, виважена політика згортання військового містечка у 2012 році дозволила фактично зберегти основні споруди підрозділу. Зараз ми проводимо ревізію електрообладнання, відновлюємо периметр, проводимо необхідні ремонтні роботи у спорудах», - зазначив підполковник. Офіцер також подякував керівництву Управління ДСНС за активну громадську позицію та сприяння підрозділам ЗСУ у виконанні поставлених завдань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору