На Черкащині учасникам АТО передадуть майже 7,5 тисяч гектарів землі

23 вересня 2016, 07:05

земля

Із початку запровадження ініціативи по забезпеченню землею 5 705 учасників АТО виявили бажання отримати земельні ділянки в Черкаській області. Головне управління Держгеокадастру в області та органи місцевого самоврядування надали 4 756 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі.  Військові та сім’ї загиблих отримають ділянки загальною площею 7417,9 гектарів.

Лише за останній тиждень територіальні органи Держгеокадастру Черкащини ухвалили 216 рішень про передачу землі, що є одним з найбільших показників.

На Черкащині вже отримали землю у власність 1743  військовослужбовці. Загальна площа ділянок становить 2 598 гектарів. Із них Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області видало 1609 наказів про затвердження документації із землеустрою для відведення земельних ділянок у власність загальною площею 2504,2 гектара. Учасники АТО отримали 1278 ділянок загальною площею 2467,5 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 331 земельна ділянка загальною площею 36,7 га призначена для індивідуального садівництва.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

За інформацією прес-служби Держгеокадастру

Поділитись

Коментарі

Вгору