На Черкащині триває боротьба із пожежею на Ірдинському торфовищі (відео)

19 вересня 2017, 12:06

Фото зі сторінки Костянтина Проценка у Фейсбук.

На Черкащині рятувальники продовжують боротися із пожежею на Ірдинському торфовищі. Відео, того що відбувається на торфополях, виклав на своїй сторінці у Фейсбук речник начальника УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Нагадаємо, 17 вересня в Черкаському районі, в районі селища Ірдинь, в адміністративних межах Білозірської сільської ради, загорілася суха трава.

Через велику площу загорання та появу осередків горіння на торфополях, в Ірдині відбулось виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами робочої поїздки 18 вересня, рішенням комісії з ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію.

Як повідомляють у ДСНС в Черкаській області, проведеною мобільно-оперативною групою Управління розвідкою на місці події виявлені осередки згорілої сухої рослинності на площі близько 51 га. Також зафіксовані осередки загорання торф’яного ґрунту.

Станом на 15 годину 18 вересня, в районі селища Ірдинь було розгорнуто постійно діючий зведений загін, до складу якого увійшли 4-ри підрозділи управління ДСНС з обласного центру, а також пожежні розрахунки з Білозірського та Дубіївського лісництв та місцева пожежна команда з селища Ірдинь.

Загалом на місці проведення робіт сконцентроване угрупування сил до якого входять 16 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 38 осіб.

Для обмеження перебування в небезпечній зоні сторонніх осіб, представниками поліції навколо місця пожежі перекриті усі автомобільні та пішохідні шляхи.

 

 

Коментарі

Вгору