На Черкащині судитимуть банкіра, яка привласнила понад 2 млн грн

04 липня 2018, 11:35

Звенигородською місцевою прокуратурою за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Звенигородка, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України. 

Слідством було встановлено, що обвинувачена, будучи службовою особою одного із відділень банку в м. Ватутіне, з метою заволодіння банківськими коштами, шляхом зловживання своїм службовим становищем, умисно, діючи на свою користь і всупереч інтересам банку, з грудня 2008 року до січня 2009 року отримала з каси банку та присвоїла готівкові кошти на суму 136 тисяч доларів США, 65 тисяч Євро, 716 тисяч гривень, що згідно з курсом Національного банку України складало більш як 2 млн. 430 тис. грн., які вона використала на власний розсуд.

У зв’язку з переховуванням від слідства, вказану особу оголошено у міжнародний розшук. Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки та притягнення зловмисниці до відповідальності.                        

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Сергій сказав:

Так її міліція ж і відпустила. Спочатку затримали, а потім відпустили (без конвою) додому переодягтися. Ну і з кінцями. А сама шахрайка (Алєксєєва, бувший зам керуючого Ватутінського ПриватБанку) в Молдові. Реально про це знає ВСЯ Звенигородка і Ватутіне. Тільки хто ж її шукає…

Вгору