На Черкащині стартував рік українсько-німецької мови

22 червня 2017, 14:44

2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні й української мови в Німеччині. Метою запланованих на цей навчальний рік заходів є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Хоча офіційне відкриття Українсько-німецького року мов заплановано на вересень 2017 року, перші проекти вже тривають. Наразі одним із перших заходів у галузі підвищення кваліфікації вчителів німецької мови є проведення методико-дидактичних семінарів для вчителів німецької мови Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Так днями на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови Черкаської області. Референт семінару Надія Карнаухова, мультиплікатор Goethe-Institut, вчитель Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

У семінарі взяли участь вчителі з різних регіонів області. Протягом п’яти днів учасники розглянули актуальні питання викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів, використання мобільних засобів учнів у проектній роботі, інноваційних підходів до викладання країнознавства на уроках німецької мови, підготовки учнів до іспитів на рівнях А1 – В1.

Кожен учасник семінару отримав пакет матеріалів для використання на уроці німецької мови та сертифікат підтвердження участі в заході, підписаний спільно Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору