На Черкащині стартує всеукраїнський просвітницький проект

24 травня 2017, 18:00

24 травня під час засідання регіональної асоціації районних рад презентували всеукраїнський проект Міністерства юстиції «Я маю право!», інформує Управління ДВС  у Черкаській області.

- Наше завдання, як команди Міністерства юстиції, полягає у роботі на іншому рівні. Ми почали інформувати громадян про їхнє право: як спілкуватися з чиновниками, поводити себе в суді, прокуратурі тощо. Тому в цьому році ми ініціюємо загальнонаціональний проект «Я маю право!» Він передбачає проведення просвітницької роботи серед українців стосовно тих прав, які їм гарантовані Конституцією та законами, - розповів заступник начальника головного територіального управління юстиції, начальник Управління ДВС  у Черкаській області Ярослав Фатенко.

Він звернувся до голів районних рад із закликом залучатися до цієї ініціативи на місцях.

Також, за словами очільника ДВС, Міністерство юстиції відійшло від радянської системи роботи на місцях.

- Уже більше року на теренах районних управлінь юстиції розбудовується система надання безоплатної правової допомоги. Це ініціатива Мін’юсту, яка почала діяти з 2014 року. Правова допомога у таких бюро для людей надається у широкому спектрі. Я зараз їжджу по районах і бачу, що вони справді працюють. Поки до них звертається не багато людей, але усе ще попереду, - говорить Ярослав Фатенко.

 

 

Коментарі

Вгору