На Черкащині смерч виривав дерева з корінням і ламав бетонні електооопори

19 травня 2014, 17:05

Четвертий день у селах Сарни та Володимирівка Монастирищенського району Черкаської області ліквідують наслідки смерчу. Він пронісся селами 15 травня ввечері. Викорчував та розкидав дерева, вивертав електроопори, позносив дахи у будинках, підняв та перекинув пасажирський автобус.

Як повідомляє кореспондент Gazeta.ua четверо постраждалих пасажирів автобуса досі у лікарні із струсом мозку та забоями. Обійшлося без жертв.

- Електрики зараз відновлюють електропостачання. Смерч зніс на своєму шляху біля двох десятків стовпів, - каже сільський голова села Сарни Василь Семененко. - Він був такої сили, що виривав дерева з корінням і ламав бетонні електооопори. Дерева літали у повітрі. Зараз треба 600 листів шиферу на 39 дворів, що постраждали. Склали акти сподіваємося, що нам допоможе держава. Більшість постраждалих пенсіонери, перекрити дах із пенсії не зможуть. Стихія знищила частину городини, у декого городи замулило.

Нагадаємо, через пориви вітру та дощу 15 травня без світла залишилися 7 сіл у Монастирищенському, Христинівському та Уманському районах Черкащини.

Поділитись

Коментарі

Вгору