На Черкащині скасовано та зупинено дію 89 рішень уповноваженого органу

29 вересня 2017, 06:59

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено планову перевірку діяльності відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Корсунь-Шевченківської РДА.

Під час перевірки роботи уповноваженого органу за період 2015-2016 роки та І-ІІ квартал 2017 року посадовими особами Інспекції виявлено порушення в прийнятих рішеннях. Основні з них – невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації, будівельним нормам, стандартам і правилам, відсутність плану зонування та детального плану території.

За результатами контрольно-інспекційних заходів зупинено та скасовано 89 рішень відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації. Зокрема, скасовано дію 10 містобудівних умов та обмежень, 26 будівельних паспортів та одного паспорту прив’язки тимчасових споруд. А також зупинено дію 50 будівельних паспортів та 2 паспортів прив’язки тимчасових споруд.

За повідомленням прес-служби ДАБІ України.

Поділитись

Коментарі

Вгору