На Черкащині шахраї підробляють бланки ДФС і тероризують підприємців

28 вересня 2017, 10:20

Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу.  До телефонних атак додались листи – запрошення на підроблених «бланках ДФС» з підробленими підписами керівництва головного управління ДФС в області, якими підприємців викликають нібито для обговорення позапланової перевірки.

Також, за повідомленнями платників, останнім часом мають місце і виїзди псевдофіскалів з так званими перевірками по виявленню незадекларованої праці. Вказані особи приходять до підприємців або взагалі без передбачених чинним законодавством документів (а це має бути копія відповідного наказу головного управління ДФС у Черкаській області, оригіналу направлення на проведення перевірки, службових посвідчень перевіряючих), або з окремими з перелічених документів, які є підробними. Як і раніше, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористі і переконливі.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа вкотре підкреслює, що ніхто не може звертатись з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби. Він закликав платників бути обачними, протистояти зловмисникам і попереджати колег про активізацію вимагателів. ДФС постійно застерігає бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників.

Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

За повідомленням Державної податкової інспекціїу м.Черкаси.

Поділитись

Коментарі

Вгору