На Черкащині ще одного начальника відділення поліції викрили на хабарі

17 травня 2017, 09:09

16 травня 2017 року слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в Черкаській області викрито під час отримання неправомірної вигоди в сумі 3 тис. грн. начальника відділення одного з територіальних відділень поліції області, який систематично вимагав у одного з місцевих жителів неправомірну вигоду за здійснення діяльності, пов’язаної з незаконним придбанням паливо-мастильних матеріалів та непритягнення останнього до адміністративної діяльності.

Працівника поліції затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3            ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у вказаному кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішуються питання про повідомлення зазначеному правоохоронцю про підозру, відсторонення його від посади та обрання запобіжного заходу.

Довідково: за вчинений злочин особі загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Вгору