На Черкащині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

08 серпня 2017, 06:58

7 серпня на Черкащині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. В обласній державній адміністрації під головуванням очільника комісії — заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицького відбулася робоча нарада, в ході якої було уточнено основні завдання та порядок здійснення перевірки на території регіону. Про це повідомляє управління ДСНС України у ЧЕркаській області.

- Головною метою перевірки є надання всебічної допомоги у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується усіх аспектів даного питання – від методичної допомоги до відпрацювання заходів, спрямованих на вдосконалення системи запобігання надзвичайним ситуаціям, - зазначив Руслан Білошицький.

Загалом, комісія, робота якої розпочнеться з перевірки структурних підрозділів обласної державної адміністрації, працюватиме на території області з 7 по 16 серпня. Також члени комісії перевірятимуть роботу Черкаської міської ради, управління ДСНС України у Черкаській області та підпорядкованих підрозділів.

За результатами перевірки будуть визначені проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

Крім того, по завершенню наради ряд співробітників управління були нагороджені Почесними грамотами Черкаської ОДА та Черкаської обласної ради за зразкове виконання службового обов’язку, професійні та грамотні дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла на території області 1 липня цього року.

Коментарі

Вгору