На Черкащині проведуть весняний комісійний огляд автодоріг

13 квітня 2018, 14:55

З 12 квітня представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області, ДП «Черкаський облавтодор», Управління патрульної поліції в Черкаській області та ПАТ «Українська залізниця» проведуть весняний комісійний огляду автомобільних доріг державного значення.

Під час обстеження фахівці перевірятимуть автомобільні дороги та залізничні переїзди області щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та для визначення необхідних обсягів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

При обстеженні автодоріг комісія зосередить увагу на стані покриття проїзної частини, зокрема, наявності деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності, пучин, узбіч, смуги відведення, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху та зовнішнього освітлення.

Особливу увагу під час обстеження буде приділено облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.

Усі виявлені у ході огляду недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться в актах та приписах, які будуть доведені підряднику задля їх якнайшвидшої ліквідації.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Олег. сказав:

Поки обследують і зіма начнеться. Гнать нада поганою мітлою нелюдів і бариг….

Анатолій сказав:

І знову – нічого про відповідальність “попередників”! Після цього “огляду” – черговий розпил бюджетних коштів з декоративним “ямковим ремонтом”. І – ніякої відповідальності за якість ремонту…

Вгору