На Черкащині проголосує 1 мільйон 34 тисячі виборців

16 вересня 2015, 12:50

вибори

Черкаська область готується до місцевих виборів 25 жовтня. На сьогодні утворені та працюють 27 територіальних виборчих комісій: обласна, 20 районних та 6 міських. Вони забезпечені приміщеннями, здійснюється їх телефонізація та підключення до інтернету. На вибори депутатів до обласної ради утворено 84 округи, до районних рад – від 28 до 50.

Про це повідомив під час селекторної наради в ОДА заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль, пише Рідна Черкащина.

За його словами, на території області утворено 1103 виборчі дільниці, а до списків внесено понад 1 мільйон 34 тисячі виборців.

– У цілому виборча кампанія проходить в межах календарного плану ЦВК, – сказав Коваль та, звернувшись до керівників районів і міст, наголосив, що за матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу відповідає кожен із міських голів та очільників районів.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Сергій Пасічник повідомив, що на Черкащині в трьох об’єднаних територіальних громадах (Єрківська селищна, Мокрокалигірська сільська, Білозірська сільська) будуть проведені перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних голів.

– 7-8 вересня комісії провели перше засідання та склали присягу, – зазначив Сергій Леонідович. – Після отримання комісіями статусу юридичної особи їм передаватимуться матеріально-технічні засоби.

Із метою координації роботи органів та підрозділів внутрішніх справ області під час підготовки та проведення чергових виборів розгорнуто діяльність оперативного штабу в цілодобовому режимі. А за належні умови з підготовки та проведення виборів відповідальним є заступник голови ОДА Юрій Сас.

 

Вгору