На Черкащині презентували Всеукраїнський проект «DO like OLYMPIANS»

21 березня 2014, 18:35

Днями, на базі загальноосвітньої школи №11 м. Черкаси відбулася презентація Всеукраїнського проекту «DO like OLYMPIANS» серед учнів шостих класів. Проект був ініційований Національним олімпійським комітетом України та «The Coca Cola Foundation» з метою популяризації здорового способу серед молоді та підтримки їхніх спортивних досягнень.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної ради.

До школярів на спортивне свято завітали майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи серед дорослих Денис Нечипоренко, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Дарія Татаренко.

Учасникам акції була презентована «Розминка з олімпійцями» на мультимедійному екрані, під час якої юні спортсмени, разом з чемпіоном Денисом Нечипоренко, з великою цікавістю та задоволенням виконали спортивні рухи. Потім серед учасників акції було проведено естафету «Веселі старти».

За підсумками змагань, а також конкурсу малюнків й спортивної фотографії, що був проведений напередодні, журі свята визначили переможців. Останні, були нагороджені спортивним інвентарем, футболками та іншими подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Вгору