На Черкащині працівнику поліції повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди

17 серпня 2017, 20:08

У квітні 2017 року слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки в Черкаській області департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито та задокументовано злочинну діяльність групи осіб на території Жашківського району, пов’язану з незаконним виробництвом, виготовленням, зберіганням і збутом наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

За результатами проведення слідчих дій, правоохоронцями виявлено та ліквідовано дві плантації конопель кількістю понад 400 кущів, вилучено близько 20 кг подрібленої коноплі, 50 г амфетаміну, 300 г макової соломки, понад 100 мл прекурсорів, метадон, вогнепальну та травматичну зброю, набої до них тощо.

У порядку ст. 208 КПК України затримано 5 осіб, яким повідомлено про підозру в скоєнні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речових, їх аналогів та прекурсорів.

Водночас установлено, що підозрювані здійснювали свою незаконну діяльність упродовж тривалого часу не «без відому» місцевих правоохоронців, які систематично, упродовж минулого та поточного років, вимагали та отримали від останніх неправомірну вигоду на загальну суму понад 60 тис. грн. за здійснення безперешкодної діяльності, пов'язаної з незаконним виготовленням та розповсюдженням на території області наркотичних засобів та психотропних речовин, і непритягнення їх за вказані злочини до кримінальної відповідальності.

17 серпня 2017 року, слідчим відділом прокуратури Черкаської області, заступнику начальника одного з територіальних відділень поліції Черкаської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням, за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, вживаються вичерпні заходи, спрямовані на встановлення всіх причетних до злочинів осіб.

Вгору