На Черкащині працівника виправної колонії судитимуть за торгівлю наркотиками

04 вересня 2015, 07:38

нарк

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та до суду скеровано черговий обвинувальний акт стосовно працівника однієї з виправних колоній УДПтС в Черкаській області за фактом вчинення тяжких злочинів у сферах незаконного обігу наркотичних засобів та службової діяльності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Правоохоронець підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин з метою їх збуту у місцях позбавлення волі, а також зловживанні владою.

Слідством його дії кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин з метою збуту їх у місця позбавлення волі, предметом якого були особливо небезпечні наркотичні засоби, наркотичні засоби та психотропні речовини) та ч. 1 ст. 364 (зловживання владою тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної особи використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам) КК України.

Наразі підозрюваний звільнений із займаної посади та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Поділитись

Коментарі

Вгору