На Черкащині попрощалися із загиблим на Сході бійцем (відео)

03 квітня 2018, 09:39

На Черкащині попрощалися із 48-річним військовослужбовцем Володимиром Шамчуком. Солдат 30 окремої механізованої бригади загинув 28 березня у Мар’їнському районі на Донеччині. Віддати шану захисникові України прийшло майже все село, повідомляє "24 канал".

Українські стяги, гімн та живі квіти – так прощалися із українським захисником Володимиром Шамчуком у селі Драбово-Барятинське на Черкащині. Тут Володимир жив 17 років. Тут одружився та став прийомним батьком для двох дітей коханої жінки.

У селі українського військового згадують як працелюбного чоловіка – був і трактористом, і комбайнером, і їздив у Київ на заробітки. А з липня минулого року пішов служити за контрактом. Захищав державу у 30 окремій механізованій бригаді.

У березні Володимир приїздив у двотижневу відпустку побачитися з родиною. А через тиждень після від’їзду з дому – 28 березня загинув на Донеччині у Мар’їнському районі під час обстрілу спостережного пункту ворожими військами. Він підірвався на міні. Травми були смертельними.

Вгору