На Черкащині поки не склали графіку віялових відключень електроенергії

17 лютого 2017, 20:12

У Черкаській області графіку віялових відключень електроенергії поки не складено, повідомляє УНН-Центр з посиланням на ПАТ “Черкасиобленерго”.

“Я не можу заявити, що не має підстав його створювати. Проте жодного розпорядження керівництва стосовно створення графіку зменшення енергоспоживання не надходило”, — додали у “Черкасиобленерго”.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні уряду, що відублося 15 лютого, через введення надзвичайного стану в енергетиці головам ОДА та обленерго доручили розробити графіки зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень.

Згідно з розпорядженням Уряду № 103 в Україні набув чинності надзвичайний стан в енергетиці. Діятиме він з 17 лютого до 17 березня. Ним застосовуватимуться графіки погодинного відключення електроенергії кінцевим споживачам.

Також, раніше повідомлялось, що відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи можуть торкнутися семи областей, зокрема і Черкаської.

Тим часом в ОДА запевнили, що підстав для відключень електроенергії на Черкащині немає. У разі ж необхідності, жителів про них попереджатимуть завчасно - за три дні.

Поділитись

Коментарі

Олена :

Щось я не зрозуміла нічого! Остапенко говорить, що у нас використовують вугілля, що видобувають у Дніпропетровській області (не антрацитної групи) і нам не загрожують “віялові (ненавиджу це слово) відключення”, а тепер говорять про якість графіки! Чому йде нагнітання обстановки? Хто говорить неправду? Навіщо кожен день різна інформація? Якщо ТЕЦ не споживає вугілля з Донбасу, то чому наш народ повинен терпіти оце неподобство? Із “солідарності”?

Олена :

Прошу вибачення, не Остапенко, а Овчаренко.

Вгору