На Черкащині поховали закатованого майданівця

09 квітня 2014, 10:44

Вчора у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області поховали майданівця Василя Сергієнка. Попрощатися із побратимом приїхали самооборонівці із Черкаської та Київської областей, партійці Української республіканської партії, до якої входив він та місцеві жителі, інформує Gazeta.ua.

Після прощання дома з активістом, його повезли відспівувати у Спасо-Преображенський храм. Звідти на руках туруну з тілом несли кілька кілометрів через все місто на кладовище. Прощальна колона розтяглася на кілька сотень метрів. Самооборонівці, віддаючи шану, скандували "Герої не вмирають! Вмирають вороги!", "Герою Василю Сергієнку — слава, слава, слава!", "Слава Україні! Героям слава!". Попрощатися із Василем виходили люди з усіх магазинів, автівки зупинялися, сигналили. Поховали активіста на місцевому кладовищі поруч із батьком, який помер у 2005 році.

Нагадаємо, вечері 4 квітня троє невідомих викрали Василя Сергієнка з дому. Вивезли до лісу, закатували і закопали. Він був членом місцевої самооборони, журналістом, входив у Народну раду. Знайшли його тіло на наступний день у лісі за 15 км від Корсунь-Шевченківського. Справою займається черкаська обласна міліція. Одна з версій вбиства - його громадська діяльність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору