На Черкащині почали ремонтувати одну з найжахливіших трас

17 квітня 2018, 08:34

Дорожники відновили ділянку автодороги Золотоноша-Умань поблизу міста Сміла, яка була у жахливому стані. Про це у Facebook написав депутат Черкаської міської ради від "Громадянської позиції" Артур Акопян, повідомляє vikka.ua.

"У це важко повірити, але це смілянська дорога", – пише депутат.

Також він додав, що йдеться про ділянку протяжністю близько 350 метрів між смілянським автовокзалом та автомобільним мостом.

У прес-службі САДу підтвердили інформацію про ремонтні роботи, які виконувала філія "Смілянська ДЕД" ДП "Черкаський облавтодор". Там повідомляють: влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття продовжаться.

 

Виталий сказав:

Полный бред! Вчера 16,04, ездил провожал дочку – это не дорога и даже не направление.

Людмила сказав:

Маячня, не розумію де пан Акопян знайшов у Смілі такий участок дороги. Дороги в Смілі та в Смілянському районі – це жахіття, мабуть в далекому 1945 році, після п’яти років війни і бомбардувань дороги були кращі… Ганьба можновладцям, що довели дороги країни до такого стану….

Саша сказав:

вчера ездил, все брехня. Если Шпола и Зверигородка еще пол беды – то в Смеле как после бомбежки.Такой задницы с дорогами на моей памяти еще небыло. (езджу к бабушке до Умани постоянно так что знаю что говорю). Ремонт дороги кому то приснился в его влажных мечтах

Михайло сказав:

350 метрів це немає нічого
“Шановний” депутати, для чого тебе обрали люди, проїдь трасою до Кіровограда на жигулях і відчуй себе громадянином України

Ірина сказав:

Так вам же пишуть, ділянка дороги протяжністю аж цілих 350 метрів. А ви розраховували, що вони дорогу через усю Смілу відремонтують? Це дуже багато грошей, у них кишені луснуть.

Олександр сказав:

350 метрів?! Героям Слава! Даёшь пятилетку за 3 года! 1750 метров до 2021 года!

Вадим сказав:

+

Вадим сказав:

Шановний облавтодор, зверніть увагу на ділянку від м. Драбів до тр.Киів-Харків

Вадим сказав:

На цій ділянці ями в яких вміщується легковий авто

Володимир сказав:

Глибших ям на Черкащині які в Кононовці я ще не бачив. Траса державного значення, ями по пояс !!!

Українець сказав:

Ділянка дороги від Умані до Тального має тільки назву дорога. В де обіцяні кошти на ремонт?

Сергій сказав:

Заасфальтовано лише ділянку перед рестораном “гуляй поле” і то скоріш за кошти рестораторів. Можливо пан Акопян і з рестораном пов’язаний. А інші дороги у Смілі і Черкаській області? Я нагадаю, що КОЖЕН автовласник платить податок на дороги у вартості кожного літра недешевого бензину. То де, б..ть ці гроші? Чому за наявності чудової погоди на дорогах відсутня техніка і люди для ремонту дороги ні у Смілі ні в області? І люди заплативши гроші за дороги продовжують бити свої автомобілі об окопи на дорогах! Хто після цього мер і губернатор? Здогадайтесь самі…

Павло сказав:

А ще є дорога з Чорнобая до кордону з Полтавською областю через Хрестителеве … Це жах просто.

Вгору