На Черкащині пісня про Путіна стала хітом на весіллях

24 січня 2017, 11:07

23012017123217458823

Музиканти із Звенигородки “3 звук” виконують на весіллях пісню про президента Росії Путіна. В тексті є матюки. Члени тріо зізнаються, що вона користується чи не найбільшою популярністю у публіки, пишуть Вісті Черкащини.

“Текст не хитромудрий. У приспіві є слова: “о-о-о... Путін х...ло... На-на-на, Путіну хана”. Але люди її люблять, - розповідає один із учасників Дмитро Загорулько. - Загалом, це музика і слова Миколи Янченка, ми просто співаємо кавер. Спочатку, ми її почули в інтернеті, років три тому, але не було фонограми. Я вирішив сам її написати. Сів за синтезатор і пішли ноти ці веселі. Перші рази ми зривали публіку і всі підспівували. Останнім часом її стали замовляти набагато частіше. Співаємо наживо і не завуальовано, а, як кажуть, “18+”, бо з матюками”.

Незадоволених від змісту композиції немає, запевняє Дмитро.

“Подобається усім. Співаємо й при дітях, бо вони й без нас знають всі матюки. 4 рази за вечір колись її співали. Люди й гроші за це готові додатково платити. Один чоловік давав 200 гривень. Окрім нас ніхто у місті не відважується таке заспівати. Ще є одна пісня із словами: “І нехай Росія газ відключає, нас ніколи таке лихо не злякає, бо Мар'яна є у нас і є Зіна, не поставлять Україну на коліна”.

У складі музикантів двоє двоюрідних братів і батько одного з них. Планують написати про Путіна власну пісню.

Поділитись

Коментарі

Вгору