На Черкащині одержують субсидії понад 285 тисяч родин

07 грудня 2016, 06:33

13230

В області триває процес оформлення субсидій. Нині отримувачами субсидій стали понад 285 тисяч родин. Загальна сума нарахованих за 10 місяців становить майже 2,3 мільярди гривень.

Про це повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало. За його словами, процес оформлення триває.

– Наступного року планується монетизація зекономлених з допомогою субсидії коштів. Відтак їх отримуватиме не підприємство, а громадянин, якщо справді зекономив, приміром, на енергоносіях. Поки що ж це в межах законопроекту, – зазначив Руслан Олександрович.

Руслан Олександрович нагадує, що субсидія розраховується окремо на опалювальний та не опалювальний період. У жовтні, з початком опалювального періоду, проведено перерахунок діючих субсидій. Їх сума відображена в квитанціях, отриманих населенням у листопаді.

– У разі виникнення питань щодо призначення субсидії раджу не вірити міфам, а звертатися до управлінь соціального захисту за місцем реєстрації, – наголосив директор Департаменту.

Також раніше повідомлялось, як черкащанам оформити субсидію онлайн. Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді: для цього слід заповнити відповідні форми на сайті – https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

олександр сказав:

тільки не в м Ватутіне. як завжди пояснюють, що немає коштів. платіжки прийшли на всю суму

Вгору