На Черкащині невідомі викрали журналіста

05 квітня 2014, 14:39

4 квітня 2014 року близько 20.30 вечора у Корсунь-Шевченківському у дворі власного помешкання здійснено жорстокий напад та викрадення активного прихильника ВО «Свобода», майданівця, журналіста Василя Сергієнка.  На місці викрадення слідча група побачила сліди крові. Зараз ведуться слідчі дії.

Про це  інформує прес-служба обласної організації ВО "Свобода", посилаючись на матір викраденого.

Це викрадення свободівці вважають проявом переслідування журналіста за його громадянську позицію та викривальні статті про місцевого олігарха.

- Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає це викрадення та ймовірні катування виявом реваншизму Партії регіонів та олігархічних сил Черкащини, - йдеться в повідомленні прес-служби.

Свободівці заявляють, що Василеві Сергієнкові неодноразово погрожували через його журналістську та патріотичну діяльність, зокрема викривальні статті щодо таємних сторін бізнесу місцевого олігарха, народного депутата України від Партії регіонів, друга Віктора Ющенка та Сергія Тулуба, «героя України» Геннадія Бобова.

Голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар вимагає негайного повернення журналіста живим та неушкодженим.

- Ми вимагаємо від реваншистів – регіоналів та їхніх лакеїв негайно та добровільно повернути живим та неушкодженим журналіста, громадського діяча, активіста Революції Гідності, прихильника ВО «Свобода». Просимо обласне управління міліції та обласну прокуратуру негайно узяти під особистий контроль справу пошуку журналіста та його викрадачів, зокрема і замовників викрадення і вжити усіх невідкладних заходів, щоб журналіста було знайдено, а людей, причетних до його викрадення й катувань – покарано з усією суворістю, - наголосив Юрій Ботнар.

За його словами, якщо справедливого слідства та суду не відбудеться, громада вчинить народний суд за законами революційного часу.

Вгору