На Черкащині не буде закрито жодного відділення Укрпошти

30 серпня 2018, 12:25

Реформування ДП "Укрпошта" викликало в Україні неоднозначну реакцію. В деяких областях, зокрема Чернігівській, де було запущено пілотний проект пересувних поштових відділень та закрито низку стаціонарних відділень, це викликало спротив селян та місцевих видавців районних ЗМІ. Проте, як запевнють у Черкаській дирекції "Укрпошти", такі зміни не загрожують черкащанам.

- Закриття ні сільських, ні міських автоматизованих відділень не планується. Зараз мережа є збалансованою та покриває всі населені пункти, - прокоментували в підприємстві.

У той же час, віддалені сільські відділення планується комп'ютеризувати й автоматизувати, оскільки, на переконання поштарів, це значно покращить їх роботу.

Попри те, що на Черкащині закривати відділення не планують, підприємство не виключає можливості використання пересувних відділень.

- У разі потреби ми готові використовувати пересувні відділення поштового зв'язку, де громадяни зможуть отримувати такі ж послуги пошти як і у стаціонарному відділенні, - повідомили в "Укрпошті".

Черкащанка сказав:

Тим не менш, спочатку тихенько закрили 22-ге, а пізніше 16 та 6 відділення. “Оптимізували”, так би мовлячи. Тепер приходиться йти на 5-те, яке залишило собі 1/3 території, іншу віддала під аптеку та банк, вистоювати великі черги, поки не обслужать весь Придніпровський район.Люди в період видачі пенсій та оплати комунальних, займають черги з 7-ї ранку! Все – для людей…

Вгору