На Черкащині начальника ДАІ звільнять з посади через конфлікт із журналістом (відео)

27 травня 2014, 17:48

У ніч з 22-го на 23-тє травня в Корсунь-Шевченківському стався інцидент між журналістом "Дорожнього контролю" Віталієм Косенком та працівниками ДАІ, повідомляє "Нова Доба".

Своє відеопояснення подій в районному центрі Черкаської області журналіст виклав в інтернет.

За словами активіста "Дорожнього контролю", він приїхав до Корсуня після того, як дізнався, що в місті діє певне злочинне угрупування. Мова йде про двох співробітників ДАІ та їх керівника.

- Чому угрупування? Тому що неодноразово були такі дії з їх боку, коли вони підходили до таксистів та збирали їхні посвідчення. Після цього водії мали можливість забрати свої документи за 100 грн. Це продовжувалось протягом кількох місяців, - зазначив Віталій Косенко.

Також журналіст додав, що ці правоохоронці представляють із себе місцевих "царьків". Через них, нібито, вирішуються різноманітні питання.

- Значні скарги на їхнього керівника ДАІ. Ми йому телефонували, але він так і не приїхав. Дуже корумпована людина, - розповів Косенко.

Після того, як активіст "Дорожнього контролю" вирішив прослідкувати за автомобілем працівників ДАІ, ті намагались втекти. Врешті-решт журналісту вдалось зупинити даішників. Між ними виникла суперечка, а згодом приїхав наряд міліції, який доправив журналіста у відділок.

- Мене закрили у райвідділі. Протримали близько двох-трьох годин. Словом, неприємна ситуація, - каже Віталій Косенко.

В мережі з'явилось відео, на якому видно, що працівники ДАІ намагались вдягти наручники на журналіста. Також Косенко стверджує, що правоохоронці були напідпитку.

В прес-службі обласного УМВС повідомили, що активіста "Дорожнього контролю" не закривали у райвідділі, а лише запросили для з'ясування обставин конфлікту.

В обласному ж ДАІ розповіли, що нині триває службова перевірка стосовно їхніх працівників. Але вже точно відомо, що після її завершення деякі правоохоронці будуть покарані. Так, керівника Корсунь-Шевченківської державтоінспекції Геннадія Діхтяренка усунуть з посади. Стосовно даішників, які фігурують на відео, то одного з них звільнять, іншому ж оголосять догану.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору