На Черкащині молоде подружжя перекваліфікувалось у кранівників (фото)

19 лютого 2018, 16:46

Олексій Казьмірук з дружиною Любов’ю у серпні 2017 році звернулись до Ватутінського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи. За освітою сімейна пара: технік - технолог та маслороб-майстер, мають відповідний досвід роботи. Зважаючи на ситуацію на ринку праці, подружжя прийняло рішення кардинально змінити життя та здобути нову для них професію «машиніст крана (кранівник)».

Навчальний процес для них був організований за індивідуальною формою. Теорію та практику подружжя освоювало на місцевому товаристві.

За час навчання майбутні кранівники виконували підйомно-транспортні, навантажувально- розвантажувальні роботи щодо переміщення цегли з дотриманням правил безпеки, правил закріплення вантажів, правил звукової і знакової сигналізації. Основними виробничими операціями були пересування крана, поворот навколо осі, підйом і опускання вантажу тощо.

14 лютого відбулась державна кваліфікаційна атестація, за підсумками екзамену слухачі отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «машиніст крана (кранівник)» 2 розряду.

За інформацією Черкаського ОЦЗ

 

Вгору