На Черкащині міліціонери побили відвідувача бару (відео)

11 лютого 2015, 11:11

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/2/10/10-02-2015-2000-sjuzhet-20_a97351614521de6605dfa4884c4da39e.mp4

В черговий скандал "вляпалися" міліціонери. На цей раз - з Черкаської області, інформують Подробности.

Численні садна, опухле обличчя. Так Михайло Васильєв виглядав відразу після сварки з місцевими міліцейськими босами - 5 днів тому. Під очима - все ще видно синці. Назвати подію бійкою, каже Михайло, у нього навіть язик не повертається. За версією хлопця, замначальника Драбівського РВВС просто вивів його з бару на вулицю, нібито - поговорити, і там зі своїм керівником - побив.

"Я не розумів, як все виглядало, хто мене б'є, що мене б'є, вже коли я піднявся, я побачив, що це співробітники міліції, на одній я дуже добре знав - це був начальник міліції", - розповідає Михайло Васильєв, потерпілий.

Зараз хлопець у лікарні. З яким діагнозом лежить - дізнатися не вдалося, лікарі уникають спілкування з пресою. Нічого дивного говорить потерпілий, замначальника міліції тут уже побував. І - особисто йому - погрожував.

"Я тільки прийшов сюди лягати, і він вже через дві години був тут замначальника, який мені озвучив: ти що тут робиш. Я кажу, що прийшов підлікуватися. Він мене так перед фактом поставив, що ти мені нічого не зробиш", - розповідає Михайло.

Начальник міліції та його заступник розповідають свою версію: в бар зайшли після роботи. Один з відвідувачів - вже неабияк випив, хамив. На вулицю його повели, щоб заспокоїти.

"Ніхто його не бив, хто цієї людини буде бити. Ми ж, як кажуть, дотримуємося закону і все таке. Підскочив і хотів вдарити, послизнувся, схопив мене за курточку, капюшон відірвав, і сам повалився на землю", - каже Василь Кукса, заступник начальника Драбівського РВВС.

А начальник райвідділу запевняє, що і зовсім в бійці не брав участі. А ось Михайло - намагався побити його зама. Але відвідувача, який розбушувався, заспокоїли - словами.

"Я тримав, ніхто при мені не наносив йому тілесних ушкоджень, нічого. Після того, як він заспокоївся, він сам заспокоївся, постояли, поговорили, і він став просити вибачення у заступника", - говорить Володимир Рець, начальник Драбівського РВВС.

А працівники бару розповідають, яким в бар повернувся з так званого "розмови" на вулиці - Михайло.

"Вони зайшли, причепилися до Міші, потім сказали, що давай вийдемо. Потім зайшов цей Міша такий весь синій, відразу очі почали запливати - А це з міліцією перший випадок чи ні? - Ні, вони постійно, коли заходять напідпитку, постійно бикують"- розповідає Тетяна Богдан, працівниця кафе.

Хто кого бив - тепер уже розбираються в обласній прокуратурі - Михайло написав заяву. Кримінальне провадження проти високопоставлених міліціонерів - уже відкрили - за фактом перевищення службових повноважень. Від виконання обов'язків - їх не усували.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору