На Черкащині мати двох дітей із ДЦП благає про допомогу

15 лютого 2017, 17:01

2-річна Аріна Пономарьова із села Вільшана Городищенського району на Черкащині має діагноз ДЦП. Потрібна допомога на реабілітацію в клініці Трускавця. Батьки не мають фінансової можливості, бо й друга дочка, 14-річна Анастасія має ДЦП, прикута до ліжка, пише Gazeta.ua.

"Обидві вагітності в мене проходили добре. Я ні разу нічим не хворіла. Пологи теж пройшли без проблем. У меншої Арінки в два місяці виявили гідроцефалію і кісти в мозочку. Одні лікарі кажуть, таке ускладнення могла дати інфекція. Інші запевняють, якби інфекція була, то я б дитину не виносила або народила мертвою. Арінка приймала уколи, процедури, таблетки, сиропи, здавали безліч платних аналізів. Але ніякого толку. Арінка не сидить, не повзає, не говорить, не може іграшку взяти в руки.

Нам радять повезти в Трускавець на реабілітацію. Але в нас немає на це грошей. Чоловік не працює, бо старша дочка теж лежача. ДЦП у неї, кажуть, через родову травму. Поки була маленька, ми возили всюди, куди тільки не радили. І по реабілітаційних центрах, і знахарях, і костоправах. Але ніякого результату не було. В Насті почалися судороги, повикручувало руки й ноги. Лікарі сказали, не тратьте гроші, бо нічого не допоможе. Її навіть у коляску посадити не можна, настільки постягувало м'язи. Маємо хоч Арінку реабілітувати, наскільки це можливо

Нам постійно пропонують безкоштовні путівки, але треба довідка малозабезпеченої сім'ї. А в соцзахисті кажуть, що від дитячих пенсій по інвалідності виходить зайвих 200 гривень. Тому довідку не можуть надати. Виходить, що ми достатньо забезпечені і спроможні самі купити путівку. Замкнуте коло. Тому просимо людей допомогти, хто чим зможе", - розповіла мати Марина Пономарьова.

"Можливо, відгукнуться не лише звичайні громадяни, а й інвестор, щоб допомогти цій родині. Бо ситуація в них дуже непроста. Обоє діток лежачі, за якими треба доглядати. Лише на підгузки скільки грошей треба", - додав сільський голова Володимир Яровий.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку - 5168 7427 0130 8375 (Пономарьова Марина Віталіївна).
Контакти бабусі Ольги Борисівни Кіраго - 097-089-66-83.

Поділитись

Коментарі

Вгору