На Черкащині майже 800 керівників-“альтруїстів” отримують мінімалку

27 лютого 2017, 07:50

772 керівники на Черкащині отримують заробітну плату на рівні мінімальної, з них за основним місцем роботи – 602, інформує Діловий регіон з посиланням на  ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Загалом у грудні 29 тис. осіб отримували заробітну плату на рівні або менше мінімальної. Це становило 11 % від загальної чисельності працівників регіону.

У зв’язку з введенням цьогоріч нового розміру мінімальної зарплати – 3200 грн. та посиленням відповідальності роботодавців за тіньові доходи та нелегальну працю, пенсійники попереджають про посилення контролю.

Зокрема, у категорію підвищеної уваги потраплять страхувальники, які нараховуватимуть працівникам зарплату меншу від мінімальної, а також збільшуватимуть кількість застрахованих осіб із ознакою “неповний робочий час”.

Матимуть питання і до тих, хто зменшуватиме штатну чисельність працівників порівняно з попереднім звітним місяцем чи збільшить кількість застрахованих осіб, які виконують роботи за цивільно-правовими договорами, за рахунок зменшення штату.

Коментарі

Вгору