Де черкащанам можна рибалити на Кременчуцькому водосховищі

27 лютого 2017, 08:13

У Черкаській міськраді оприлюднила перелік ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на Кременчуцькому водосховищі в межах Черкаської області.

По правому березі:

1. Від південної межі дренажного каналу в р-ні м. Канів вниз по течії р.Дніпро до танцмайданчика та вглиб р. Дніпро до роздільної дамби. В зимовий період.

2. За 500 м від початку о. Плавучий, з північної сторони, вниз по течії, за 500 м до кінця о. Плавучий та вглиб за 20 м до правої межі фарватера. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

3. Від пристані Тубільці вниз течією до протоки біля острова Марченка, за 20 м до фарватера(урочище «Сороки»-«Старик», урочище «Станове», заплави в нижній частині о.Марченка). Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.

4. Від місця перетину Вільшанської захисної дамби та дамби ставкового господарства ЗАТ «Вільшанка» вздовж всього каналу з притоками до межі виходу каналу в р. Дніпро (урочище «Гадючка»). Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

5. Від 500-метрової межі міського водозабору, розташованого в с.Сокирно, вниз по течії до буя № 72 та за 20 м від правої сторони фарватера. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

6. Від бази відпочинку «Жемчуг» ВАТ «Азот» вверх по течії до місця виходу протоки в р.Дніпро та вглиб за 20 м до правої межі фарватера (р-н с.Сокирно). Протягом року за винятком весняно - літньої заборони.
7. Від режимної зони залізничного мосту м.Черкаси, вверх проти течії з лівої сторони фарватера до бази рибінспекції, за винятком зимувальних ям (акваторія в межах від 46 буя вверх проти течії до 72 буя по ширині русла р.Дніпро в 1 км та акваторія від першої чашки шириною 200 м вгору проти течії в сторону 2 причалу протяжністю 200 м) з 1 листопада до кінця весняно – літньої заборони. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

8. Від режимної зони залізничного мосту з правої сторони фарватера вниз по течії за 500 м. до річпорту, за винятком зимувальних ям (урочище «Красне», «Хомутець»). Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

9. В с.Сагунівка від о. «Кучугури» вздовж берегової лінії до риббригади ТОВ «Прелесть». Протягом року.
10. Від 500 – метрової зони насосної станції с. Топилівка до риббригади с. Тіньки, вглиб водосховища 500 м. В зимовий період.

По лівому березі:

11. Район с. Кедина Гора, Золотоніського р-ну: Урочище «Біловід», озеро «Святе» ( 5 км від берега), ур. «Мала вирва» ( 1 км від берега), ур. «Велика вирва» ( 2 км від берега),. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

12. Від тур. бази с. Чехівка до 500 – метрової зони НС Іркліївського риборозплідника та вглиб водосховища 500 м. В зимовий період.

13. Від риббригади с. Вереміївка до риббригади с. Васютинці та вглиб водосховища 500 м.
Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

14. Затока суднового каналу колишнього вантажного порту, який межує з лівої сторони з півостровом, а з правої – лиманним господарством Іркліївське, протяжністю по береговій лінії близько 2 км. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

15. Від рибдільниці СТОВ «Дніпро» с. Васютинці вниз по течії до другої Жовнинської кручі, та вглиб водосховища 500 м. В зимовий період.

16. Від контурної дамби лиманного господарства АТЗТ «Прогрес» (за 500м до дамби заборонено) вниз по течії до нижньої межі с.Придніпровське та вглиб водосховища 1,5км; глибини – від 1,5 до 3,5м. Протягом року за винятком весняно- літньої заборони.

17. Ділянка розташована від бази відпочинку «КВО» Оріховий уступ до урочища Шабелянська затока протяжністю близько 5км. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Коментарі

Вгору