На Черкащині ймовірний жорстокий садист і досі розгулює на волі та шукає роботу

05 квітня 2018, 09:43

Підозрюваний у жорстокому злочині – убивстві та зґвалтуванні, який вже раніше відсидів за подібне – спокійно ходить вулицями, можливо, навіть вашого міста і ніби нічого не сталося – шукає роботу.  Нещасну жертву холоднокровного маніяка рідні шукали кілька днів. Жінку знайшли напівоголеною посеред лісу неподалік Умані. Головного підозрюваного правоохоронці вирахували дуже швидко, бо він забрав мобільний телефон загиблої жінки. Більше того – чоловік зізнався у скоєнні страшного злочину. Чому ж ймовірний жорстокий садист і досі розгулює на волі? Розбиралися Надзвичайні новини.

Ту фатальну новорічну ніч 43-річна Інна пішла святкувати додому до свекрів. Чоловік був у відрядженні за сотні кілометрів, а єдина дочка – на навчанні у столиці. Родичі жил по-сусідству. І дорогою додому ніщо не віщувало біди. Але з тих гостей жінка більше не повернулася. Її закривавлене і напівоголене тіло знайдуть у лісі аж за кілька днів за кілометри від Умані.

- Вона була збита машиною і обвинувачений вивіз її за місто, де убив і залишив, - каже чоловік убитої Олег Клочко.

Головного підозрюваного шукали недовго. Його видав мобільний телефон Інни, який чоловік залишив у себе.

43-річний чоловік зізнався, що був п’яним за кермом автомобіля, коли дійсно збив жінку. Вивіз подалі від місця аварії і викину у полі. Але згодом висновки експертів просто шокували – виявляється Інну ще й зґвалтували. А померла вона не через аварію, а від того, що її задушили.

Суд повністю визнав вину підозрюваного і садист отримав довічне позбавлення волі, навіть у апеляції не виникло до вироку питань.

Але за чотири роки вищий суд раптом скасовує попереднє рішення колег. На той момент злочинець ще сидів у СІЗО. Справу відправляють на повторний розгляд і неможливо навіть уявити шок родичів загиблої, коли на першому ж засіданні суд відпускає ката з клітки додому. Голова суду таке рішення пояснив дуже просто. Чоловік, виявляється, не несе загрози суспільству. І це при тому, що раніше він уже відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої, а тепер пішов на тяжкий злочин знову.

Вже майже рік небезпечний злочинець спокійно живе у невеличкому селі неподалік Умані і навіть шукає роботу. Днями підозрюваному знову продовжили домашній арешт і вже вкотре перенесли слухання.

Та чоловік загиблої запевняє, що здаватися не буде.

Детальніше у відео ТУТ.

 

Вгору