На Черкащині хочуть створити перший індустріальний парк

16 лютого 2016, 07:35

20160212_142429

На Черкащині визначаються з територією для індустріального парку. Робоча група нині відбирає потенційні земельні ділянки. Для цього залучають фахівців у галузі інвестиційного розвитку територій.

Земельні ділянки, що мають потенціал для створення там індустріального парку, є, зокрема, у Ватутіному, в Черкаському та Канівському районах. Серед вимог – площа понад 30 га, відповідна інфраструктура, логістика, перспективи розвитку певної галузі тощо.

– В Україні, наскільки мені відомо, зареєстровано більше десятка індустріальних парків, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Але по суті жоден не працює. Щоби в нас такого не трапилося, ми все ретельно відпрацьовуємо. Нині триває етап консультацій із фахівцями, зустрічей із зацікавленими інвесторами тощо. Я особисто беру в цьому участь. Загалом індустріальний парк сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в області. Тому що зменшується в рази час на реалізацію інвестпроектів. Чого ми весь час і прагнемо. Інвесторам не треба буде проходити сім кіл бюрократичного пекла, він матиме справу лише з управляючою кампанією.

20160212_152039

Нагадаємо, індустріальний парк – це територія для розміщення промислових об’єктів. Він полегшує доступ підприємців до ділянок. Так, компанії, зацікавлені в розміщенні виробничих підприємств, звертаються до керуючої компанії індустріального парку з метою визначення та передання в оренду конкретної ділянки для конкретного виробництва. Керуюча компанія отримує ділянку парку в довгострокову оренду від власника та працює відповідно до концепції.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору