На Черкащині долають наслідки негоди

09 лютого 2018, 12:49

За добу 08 лютого внаслідок ускладнення погодних умов на території області, для надання допомоги громадянам підрозділи Управління ДСНС здійснили 4-ри виїзди. Силами чергових караулів проведено буксирування 4-х одиниць техніки, яка через ожеледицю перекрила автодороги, надано допомогу 4-м особам, інформує речник Управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко

Станом на 08.00 годину 9 лютого проблемні ділянки доріг на території області відсутні. Відключень населених пунктів від енергопостачання немає. На дорогах області працює 108 одиниць автотехніки та 108 працівників Служби автомобільних доріг.

У зв‘язку із ускладненням погодних умов у кожному районі області для надання допомоги аварійним бригадам обленерго, у постійній готовності перебувають групи швидкого реагування укомплектовані автомобілями підвищеної прохідності та забезпечені засобами живлення, освітлення та інженерним інструментом.

На території Уманського району, на автодорогах М-05 “Київ-Одеса”, М-12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка” та Н-16 “Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань”, з метою реагування на можливі ускладнення погодних умов та утворення заторів, за рішенням оперативного штабу, засідання якого відбулося в Уманській РДА, організовано чергування важкої техніки високої прохідності. Загалом від Управління ДСНС залучено 5 одиниць техніки, 18 чоловік особового складу.
Пости розташовані:
- Пост №1 – 210-216 км автодороги М-05, від м. Умань до села Собківка, Уманського району.
- Пост №2 – кордон Черкаської та Київської областей, АЗС «ВОГ», поблизу міста Жашків.
- Пост №3 – кордон Маньківського та Жашківського районів Черкаської області, поблизу села Нестерівка,.

Окрім того, на автодорогах М-05 “Київ-Одеса”, М-12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка” організовано чергування 8 постів із залученням техніки сільгосппідприємств та лісового господарства (автодорога М-05: с. Краснопілка (196 км), с. Собківка (216 км), с. Шарин, с. Ропотуха (222 км), с. Ладижинка (227 км), межа Черкаської та Кіровоградської областей (234 км); автодорога М-12: с. Гродзеве (556-557 км)).
Для розчищення доріг в межах Уманського району залучено 27 одиниць техніки та 27 працівників Служби автомобільних доріг. В резерві перебуває 14 одиниць техніки та 14 працівників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору