На Черкащині бухгалтер держпідприємства “наторгувала” 3 млн на пшениці

29 листопада 2016, 11:17

гроші

Шляхом внесення бухгалтером недостовірної інформації до офіційних документів було незаконно вивезено зерна на 3 мільйони гривень. Кримінальне провадження направлено до суду.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Черкаській області ДЗЕ Нацполіції припинили злочинну діяльність посадовця держпідприємства.

Так, бухгалтер внесла недостовірну інформацію до комп'ютерної програми про переоформлення зерна пшениці в кількості 1,2 тисяч тонн. Згідно даним зерно, яке «знаходилось» на балансі фіктивного підприємства, переоформили на інше. В подальшому за фіктивними документами пшениця була вивезена з елеватора.

Вартість зерна пшениці сягає понад 3-х мільйонів гривень.

Посадовцю держпідприємства слідчі обласної поліції повідомили про підозру за ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) та ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

Правопорушниці загрожує від 2-х до 5-ти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 3 400 до 12 750 гривень або без такого.

Вгору