На Черкащині «Блок Петра Порошенка» заявляє про ряд провокацій з підкупом

23 жовтня 2014, 09:11

1 2

22 жовтня 2014 року у центрі міста Катеринопіль було зафіксовано роздачу невідомими листівок з написом «Ваучер» на 500 гривень для придбання медичних ліків у аптеці за вказаною адресою. Цей ваучер нібито надає кандидат по округу№ 196 від партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Власенко.

Власницею вказаної аптеки «Надія» є дружина цього кандидата. Представники партії, помітивши агітаторів, викликали міліцію та написали заяву, після чого був складений протокол.

Працівник штабу «Блок Петра Порошенка» у Корсунь-Шевченкові Юрій Путря, який надав ОПОРІ цю інформацію, заявив, що листівки ніякого відношення до кандидата Юрія Власенка не мають, їх походження поки невідоме.

Окрім цього, вчора мала відбутися зустріч  Віталія Чудновського (безпартійний, балотується від партії «Блок Перта Порошенка) з виборцями у міському будинку культури в Умані (округ № 200).  Позаду цієї будівлі розташований кінотеатр «Комсомолець», де невідомі особи роздавали кошти нібито від партії Порошенка в обмін на копії документів та згоду проголосувати за кандидата В. Чудновського. Проте партія «Блок Петра Порошенка» опублікувала спростування цієї події та називає подібне – провокацією.

ОПОРА нагадує, що відповідно до п. 10 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” забороняється розповсюдження недостовірних або наклепницьких відомостей про кандидата у депутати. Такі дії є адміністративним правопорушення відповідно до статті 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поділитись

Коментарі

Вгору