На Черкащині автобус, який втратив колесо, ледь не згорів(фото)

02 серпня 2018, 22:04

На Черкащині під час руху автобуса виникла пожежа, а потім відпало колесо (фото)

Справжнє жахіття пережили жителі Канева, які 30 липня поверталися зі столиці додому, адже в автобусі спочатку спалахнула пожежа, а потім у транспортного засоба відвалилося колесо. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила канівчанка Любов Боденко, пише "Україна молода".

- З Києва до Канева о 7 годині 20 хвилин виїхав автобус канівського автопарку, директором якого є Євгеній Маланчев. За межами міста автобус загорівся, салон швидко наповнювався їдким чорним і смердючим димом. Пасажири з жахом повибігали на вулицю, – пригадує небезпечну та ризиковану поїздку канівчанка Любов Боденко.

За її словами, водій намагався загасити полум'я, згодом йому це вдалося. Тож через 30 хвилин запропонував пасажирам їхати далі. Люди з жахом і страхом повернулися в автобус і поїхали.

- Але буквально за 20 хвилин подорожі у автобуса відвалилося колесо, – обурюється пані Люба.

Від такої поїздки пасажири отримали сильний стрес і знаходилися в шоковому стані. Знову всі люди вийшли на вулицю і під палючим сонцем чекали доки їх заберуть іншим автобусом. До Канева їхали стоячи в переповненому автобусі.

- У мене запитання до мера Канева Ігоря Ренькаса та директора місцевого автопарку Євгенія Маланчева: «Хто відповідає за безпеку життя і здоров'я пасажирів? Хто випускає на маршрут автобуси, які по дорозі розвалюються? Хто проводить техогляд і дає дозвіл на перевезення людей у зношених автобусах? Які покращення в перевезенні отримують пасажири на 120 грн? – обурюється Любов Боденко.

Вгору