На Черкащині аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23, 9 млн. грн.

23 серпня 2017, 06:40

Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області упродовж січня – липня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 23,9 млн. грн., інформує прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань.

За вчинені фінансові порушення 126 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 41 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 посадові особи звільнено із займаних посад. У 140 випадках до установ, де виявили порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень.

Для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 126,9 млн. грн.

Вгору