На Черкащині 8% людей не вірять у Бога

13 лютого 2017, 19:59

У Рівненській обласній науковій бібліотеці розпочали відзначати 500-річчя Реформації. На нього запросили з лекцією зі Стокгольму голову Євангельського Альянсу Швеції Стефана Густавсона. Тема лекції – "Новий атеїзм: філософський аналіз". Послухати її до бібліотеки прийшло близько 90 осіб, повідомляє vikka.ua з посиланням на РадіоТрек

Стефан Густавсон повідомив присутнім цікаву статистику. Так, згідно з результатами опитування WIN-Gallup International, у 2012 році переконаних атеїстів в Україні було 3% дорослого населення, а загальна кількість людей, які не вважали себе релігійними,  29%.

Через три роки фонд "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" спільно з соціалогічною службою "Ukrainian Sociology Service" провів опитування, згідно з яким в Україні виявлено вже 9,5% атеїстів, пише v

Найбільша кількість невіруючих у Харківській області – 18,6% і Донецькій – 17,5%.

У Вінницькій і Хмельницькій області повідомили про свої атеїстичні погляди 15,5% респондентів.

Дещо менше атеїстів проживають у Запорізькій і Дніпропетровській областях – по 11,1%, в Миколаївській, Херсонській і Одеській областях – 10,3%, в Києві – 8,3%. У Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Волинській і Рівненській областях атеїстів – по 8%. На Житомирщині, Київщині, Сумщині та Чернігівщині – 4,2%. У Закарпатській та Чернівецькій областях – 3%.

Найменша кількість атеїстів проживає на Галичині (Івано-Франківська, Львівська та Тернопільська області) – їх там всього 0,7%.

Також, як свідчать соціологи, кількість атеїстів в Україні в цілому зросла. Якщо в 2012 році аналогічні дослідження вказали на 3% атеїстів серед дорослого населення, то тепер їх уже 9,5%.

Коментарі

Вгору