На Черкащині 15 сімей загиблих АТОвців перебуває у черзі на одержання житла

28 листопада 2015, 10:31

квартира

Станом на 1 листопада 2015 року 15 сімей загиблих воїнів АТО перебувають у черзі на отримання житла, з них 10 — сім'ї загиблих, 5 — інвалідів I-II груп.

Про це  повідомив заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Микола Шевчук, інформують у Черкаській ОДА.

За повідомленням Миколи Шевчука, для придбання житла сім'ям загиблих учасників АТО та інвалідам I-II групи з числа військовослужбовців державним бюджетом передбачено 300 млн грн. До того ж, у 2015 році виділено з державного бюджету субвенцію у сумі 4 мільйони 265 тисяч гривень.

“Спеціально для контролю придбання житла ми створили обласну комісію. Наразі придбано 1 однокімнату, 2 двокімнатні та 1 трикімнатну на суму 3 млн 25 тис грн. Ще треба купити 8 однокімнатних, 5 однокімнатних та 2 трикімнатні квартири. Також укладено договір щодо купівлі ше однієї двокімнатної квартири. Але придбання буде зідйснене через чергове грудневе фінансування у розмірі 700 тис грн”, - розповів Микола Шевчук.

Також з метою забезпечення житлом всіх сімей військовослужбовців обласною державною адміністрацією порушено клопотання перед Міністерством соціальної політики щодо додаткового виділення з державного бюджету 10 млн 345 тис грн.

Зазначимо, за словами заступника голови ОДА Віталія Коваля, минуло року за кошти державного та обласного бюджету вже придбано три квартири, ще одна придбана за рахунок спонсорських коштів.

“На сьогодні через державний бюджет виділена субвенція області для придбання таких квартир”, - зазначив Віталій Коваль.

Закупівля квартир здійснюється тільки за письмової згоди членів сімей, яким видається житло.

Нагадаємо, в Черкаській області діє три відповідні програми по захисту вищезазначених сімей. Це “Турбота”, обласна комплексна програма медичної і психологічної допомоги та програма пільгових кредитів для учасників АТО.

Поділитись

Коментарі

Вгору