На Черкащині 15 добу ліквідують пожежу на торф’яниках (фото)

02 жовтня 2017, 12:11

Вже 15-ту добу тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь, інформують в ДСНС України у Черкаській області. 

Станом на 2 жовтня вдалося ліквідувати пожежу на площі в 34,5 Га. Продовжують горіти осередки торфу на площі 16,5 Га.

Ліквідацією пожежі займаються  сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. До складу угрупування залучені також 35 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки. На місці працюють представники Національної поліції та швидкої медичної допомоги.

Загалом, на місці проведення робіт працює 41 одиниця техніки та 105 фахівців. Створено 5 оперативних дільниць, працює 36 пожежних стволів.

Представниками лісового господарства за допомогою тракторів проведено обвалування ґрунту для недопущення розповсюдження пожежі та створено меліоративні полоси навколо небезпечних ділянок.

Бульдозерами здійснено роботи по обвалуванню та рекультивації торф’яних осередків. Для створення ще однієї оперативної дільниці, прокладено просіку, по якій прокладено спеціальну магістральну лінію.

За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», вдалось підняти рівень води та наповнити водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі та штучне водосховище, створене для потреб пожежогасіння.

Продовжується інформаційно-роз‘яснювальна робота серед населення найближчих населених пунктів (смт. Ірдинь, с. Білозір’я, с. Дубіївка).

Поділитись

Коментарі

Вгору