На автівку черкащанина, який заборгував ТЕЦ за комунальні послуги, наклали арешт

11 вересня 2023, 11:14

У разі несплати та накопичення суми боргу споживачем за спожиті послуги, Черкаська ТЕЦ вимушена звертатись до суду та органів виконання рішень для стягнення боргу в примусовому порядку. На сьогодні, відповідно до рішень суду, оголошено в розшук 24 автівки, що належать споживачам-боржникам Черкаської ТЕЦ.

Ця інформація внесена до бази Національної поліції України. У разі виявлення автомобіля його буде вилучено та поміщено на спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів і подальшої реалізації в рахунок існуючого боргу.

Зокрема, житель Черкас впродовж кількох років накопичив за постачання теплової енергії та гарячого водопостачання перед Черкаською ТЕЦ 55 тисяч гривень боргу. Усі роз’яснення юристів підприємства щодо варіантів погашення боргу та можливих наслідків громадянин принципово ігнорував. Унаслідок таких дій, автомобіль марки Nissan Rogue, що належить боржнику, органи виконавчої служби оголосили в розшук та виявили за місцем проживання власника.

Виконавець за участю патрульної поліції здійснив опис та арешт цього транспортного засобу. Авто відвантажили на майданчик задля подальшої реалізації арештованого майна в рахунок погашення боргу перед підприємством. Боржник, не бажаючи примусового продажу автомобіля, погасив заборгованість перед ТЕЦ. До суми боргу споживача додались штрафні санкції та витрати виконавчого провадження. Сума боргу з 55 тис. грн. зросла до 85 тис грн.

"Для того, щоб не допускати арешту майна, додаткових стягнень на оплату штрафних санкцій, судового та виконавчого зборів, просимо споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги, терміново провести оплату наявної заборгованості або укласти договір реструктуризації боргу", - інформують у пресслужбі Черкаської ТЕЦ.

З питань оплати заборгованості та укладення договорів реструктуризації боргу необхідно звернутися до юридичного відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-271-56-06 (вайбер, телеграм), 050-271-51-53.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору