Миколі Кобелякському присвоєно звання «Почесний громадянин м. Канів»

04 травня 2018, 15:30

Миколі Кобелякському присвоєно звання «Почесний громадянин м. Канів». За відповідне рішення проголосували 23 депутати Канівської міської ради в ході чергового засідання сесії у четвер, 3 травня.

Микола Кобелякський – людина добре знана й шанована в нашому місті. Майстер спорту, заслужений тренер з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон і призер всеукраїнських і всесоюзних змагань з гирьового спорту. За роки своєї тренерської діяльності підготував 29 майстрів гирьового спорту. Був визнаний кращим тренером України з гирьового спорту. Він зробив значний особистий внесок у відродження та популяризацію українських національних традицій серед населення м.Канева і України.

Із пропозицією присвоїти Миколі Кобелякському звання «Почесний громадянин м.Канів» до виконавчого комітету Канівської міської ради звернулася Федерація гирьового спорту України.

28 квітня  в будинку рад відбулися громадські слухання з цього приводу. У залі зібралося чимало колег Миколи Олександровича по спорту, його учні, сусіди, рідні. Кожен мав змогу висловити свої слова вдячності М.Кобелякському. Так, його учень Євген Науменко продемонстрував загалу свої медалі, які він здобув на численних олімпіадах і змаганнях та розповів, як усе починалося. Канівці, присутні у залі, одноголосно висловилися, що М.Кобелякський достойний носити це високе звання. Депутати міської ради також підтримали ініціативу і ухвалили проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Канева» Кобелякському Миколі Олександровичу».

За повідомленням Канівської міськради.

Вгору