Миколенко, який хотів поновитися на посаді, не прийшов на суд

09 грудня 2014, 11:42
Фото: Сергій Слинько/Facebook

Фото: Сергій Слинько/Facebook

Екс-прокурор Черкаської області Віктор Миколенко не з'явився на судове засідання у справі про поновлення на посаді.

"Миколенко не з'явився. Суд перенесли. Осіб 60 з Кооррдинаційної ради сил Майдану Черкащини та журналісти зараз проходять секюріті-контроль.

Фото: Сергій Слинько/Facebook

Фото: Сергій Слинько/Facebook

До мітингувальників вийшов заступник голови адмінсуду - головуючий суддя по справі Миколенка - Гарань Сергій Миколайович. Пообіцяв задовольнити вимоги мітингувальників і не розглядати справу до завершення процедури люстрації 16 січня", - написав Черкаський активіст Сергій Слинько у Facebook.

Фото: Сергій Слинько/Facebook

Фото: Сергій Слинько/Facebook

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура 23 жовтня 2014 року відповідно до Закону України “Про очищення влади” звільнила прокурора Черкаської області Віктора Миколенко із забороною обіймати вказану посади протягом 10 років.

Миколенко подав позовну заяву до Черкаського окружного адміністративного суду.

У Єдиному реєстрі судових справ зареєстровано провадження за позовом Віктора Миколенка (справа № 823/3267/14, читати ТУТ).

У позові “люстрований” прокурор області просить визнати дії Генеральної прокуратури України протиправними, скасувати наказ про звільнення та стягнути з Генпрокуратури на його користь середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору