Микола Булатецький: «Я буду робити все, щоб вибори не відбулися»

14 жовтня 2014, 17:32

1

Недопущений до реєстрації кандидатом у народні депутати по 194-му виборчому округу Микола Булатецький пообіцяв чинити опір «мафії» та зробити все, щоб зірвати вибори в Черкасах.

– Відбувається процес фальсифікації виборів ще до того, як вони почалися. Особисто мене і ще кількох кандидатів, які могли претендувати на перемогу, просто не допустили до виборів, – зауважив Микола Іванович. – Я назву тільки декількох осіб: по моєму округу (ВО №194. – Авт.)не допустили мене і бійця батальйону «Черкаси» Атаманюка. По округу Зубика (ВО №195. – Авт.)– Наталію Нетовкіну і віце-президента Федерації футболу України Володимира Лашкула, а також депутата міської ради Олександра Рибченка.За його словами, загалом по Україні таким же чином не допустили до реєстрації близько 800 кандидатів, переважно тих, які могли скласти конкуренцію «мафії».

– Я попереджаю: я особисто і ті люди, які потрапили в таку ситуацію, не залишимо це просто так. Я буду робити все, щоб вибори не відбулися. Ми зриватимемо, блокуватимемо вибори. Це недопустимо, – наголосив Булатецький.

Про це він заявив сьогодні на сесії Черкаської міської ради, інформують Новини.cherkasy.ua.

Вгору